cs:app:ac:mistnosti

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

cs:app:ac:mistnosti [2014/03/04 15:52]
127.0.0.1 upraveno mimo DokuWiki
cs:app:ac:mistnosti [2020/03/18 21:43] (aktuální)
Milos Liska
Řádek 1: Řádek 1:
 ===== Zřízení virtuální webkonferenční místnosti ===== ===== Zřízení virtuální webkonferenční místnosti =====
  
-  * Preferovaný způsob zřízení nové virtuální místnosti pro vícebodové videokonference je prostřednictvím [[https://​meetings.cesnet.cz|rezervačního systému]].+  * Preferovaný způsob zřízení nové virtuální místnosti pro vícebodové videokonference ​na Adobe Connect ​je prostřednictvím [[https://​meetings.cesnet.cz|rezervačního systému]].
  
   * Pro zřízení trvalé webkonferenční místnosti, místnosti pro pořádání webinářů pro desítky či stovky uživatelů,​ či jinými speciálními vlastnostmi se na nás (vidcon@cesnet.cz) obraťte. V odpovědi Vám doručíme všechny potřebné údaje které pak můžete distribuovat dále.   * Pro zřízení trvalé webkonferenční místnosti, místnosti pro pořádání webinářů pro desítky či stovky uživatelů,​ či jinými speciálními vlastnostmi se na nás (vidcon@cesnet.cz) obraťte. V odpovědi Vám doručíme všechny potřebné údaje které pak můžete distribuovat dále.
 +
 +  * V případě služby Zoom se přihlašte se svou identitou přímo na [[https://​cesnet.zoom.us|Zoom]],​ kde získáte Basic účet, který dovoluje přímo ve službě Zoom rezervovat meetingy až pro 300 uživatelů s časovým omezením na 40 minut.
 +
 +  * Pokud potřebujete na službě Zoom rezervovat meetingy bez časového omezení, obraťte se na nás mailem na vidcon@cesnet.cz.
Poslední úprava: 2020/03/18 21:43